Najlepszy Czytelnik 2020 roku

GMINNA~2Podsumowując kończący się rok gorąco dziękujemy wszystkim naszym Czytelnikom, którzy pomimo trudności jakie przyniósł, także w dostępie do bibliotek, nie zaniechali kontaktu z książką. Dla nich to właśnie ona jest najlepszym przyjacielem i odskocznią od trudów codzienności, w myśl stwierdzenia Umberto Eco: „Kto czyta książki, ten żyje podwójnie”. W gronie największych miłośników czytania z wszystkich naszych placówek wyodrębniliśmy cztery kategorie. Najlepsi w każdej z tych kategorii, a więc osoby, które w ciągu roku przeczytały największą ilość książek, obdarowani zostali wyjątkowymi upominkami.

Przyznano następujące miejsca:

Laureaci - Czyt. Roku

Serdecznie gratulujemy laureatom, zapraszając do dalszego korzystania z naszych zbiorów z nadzieją, że Nowy Rok przyniesie normalność w dostępie do bibliotek i jeszcze bogatszą ofertę czytelniczą. Dziękujemy za stałą obecność i wspólnie spędzony czas w bibliotece, wszystkim Czytelnikom składamy życzenia wszelkiej pomyślności w Nowym 2021 Roku.