„Polscy Pisarze Dzieciom – Jan Brzechwa” – konkurs recytatorski

Organizator:

Gminna Biblioteka Publiczna im. Kaspra Wojnara w Jedliczu

Cel konkursu:

- upowszechnianie kultury żywego słowa,

- rozwijanie zainteresowań polską poezją dziecięcą,

- kształcenie zdolności recytatorskich.

Regulamin:

Konkurs obejmuje recytację dowolnie wybranego wiersza Jana Brzechwy (nagranie filmu w formacie mp4 na CD)

Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych:

- dzieci w wieku 3-4 lata

- dzieci w wieku 5-6 lat

Z każdej grupy wiekowej prosimy wytypować nie więcej niż dwoje dzieci.

Zgłoszenie na załączonych kartach wraz oświadczeniem rodzica i nagraniem na CD należy przesłać lub dostarczyć do 31 maja 2021 r. na adres :

Gminna Biblioteka Publiczna

im. Kaspra Wojnara w Jedliczu

ul. Tokarskich 22

38-460 Jedlicze

Komisja konkursowa dokona oceny występów, wyłoni zwycięzców i przyzna nagrody.

Forma rozstrzygnięcia  uzależniona będzie od sytuacji epidemiologicznej. Prezentacja wierszy nastąpi na żywo lub online.

Udział w konkursie równoznaczny jest z wyrażeniem zgody na zbieranie, przetwarzanie i wykorzystanie danych osobowych dziecka oraz wizerunku
w zakresie związanym z przeprowadzeniem konkursu, zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 4.5.2016, s.1).

Rodzice zezwalający dziecku na udział w konkursie przyjmują do wiadomości, że:

1. Administratorem tak zebranych danych osobowych jest Gminna Biblioteka Publiczna im. Kaspra Wojnara  w Jedliczu,

2. Dane osobowe dziecka będą przetwarzane wyłącznie w celu  realizacji konkursu,

3. Zgadzają się na publikowanie zdjęć, tekstów, wywiadów na stronach internetowych Biblioteki, w mediach oraz materiałach promocyjnych
i informacyjnych dotyczących konkursu.

4. Mają prawo dostępu do danych osobowych dziecka i ich poprawiania.

Gminna Biblioteka Biblioteka im. Kaspra Wojnara w Jedliczu