Nasze misie, miśki, misiaczki

Chyba nie ma domu, w którym na półce, łóżku lub fotelu nie siedzi miś. Na pewno każdy z  Nas ma swojego ulubionego Pluszowego Misia. Może to być zupełnie mały bury Miś, odrobinę zapomniany, mieszkający w pudle na strychu, albo piękny i kolorowy zamieszkujący w dziecinnym pokoju. Takie właśnie misie zagościły  w  Bibliotece  w wyjątkowym dla nich dniu „Światowym Dniu Pluszowego Misia”. Nasi milusińscy prezentowali swoje ulubione misie wykonane różnorodną techniką plastyczną. Wszystkie kolorowe, piękne i niepowtarzalne. Miś pluszowy, a szczególnie ten nasz wyjątkowy i ukochany ma  duże uszy do targania, miękkie łapki i duży brzuszek. Jego wyjątkową zaletą jest to ,  że zawsze można na nim polegać. Za to należy im się nagroda!

Misie bacznie razem z dziećmi śledziły przygody niesfornego „Pionkia” , którego przygody przedstawili aktorzy z Teatru  Bazyl. Wszyscy wspaniale się bawili, Na koniec były nagrody książkowe i dyplomy.

DSC_0790 DSC_0791 DSC_0796 DSC_0803 DSC_0817 DSC_0822 DSC_0827 DSC_0834 DSC_0847 DSC_0852 DSC_0853