Konkurs Plastyczny „Pluszowy Miś – mój serdeczny przyjaciel”

Konkurs Plastyczny

„Pluszowy Miś – mój serdeczny przyjaciel”mis

organizator

Gminna Biblioteka Publiczna im. Kaspra Wojnara w Jedliczu

Jedlicze, 2017 r.

Gminna Biblioteka Publiczna im. Kaspra Wojnara w Jedliczu ogłasza konkurs plastyczny pod hasłem:

„Pluszowy Miś – mój serdeczny przyjaciel”

1. Organizator konkursu: Gminna Biblioteka Publiczna im. Kaspra Wojnara w    Jedliczu
  2. Cele konkursu:
  • Rozbudzenie zainteresowania biblioteką i książką
  • Popularyzacja działań plastycznych i poszerzenie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych
  • Przedmiotem konkursu jest wykonanie ilustracji (obrazka) „MISIA”. Mile będą widziane misie – bohaterowie książek
  • Prace mogą być wykonane dowolną techniką
  • Format A4 – zapełniamy całą stronę
  • Informacje o autorze  – na odwrocie pracy ( imię i nazwisko autora pracy,  nazwa i adres placówki {szkoła}).
  • Oceniane będą tylko prace indywidualne
  1. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wykonanie pracy plastycznej
  2. Wymogi dotyczące pracy:
  1. Miejsce składania prac:

Gminna Biblioteka Publiczna im. Kaspra Wojnara  w Jedliczu

ul. Tokarskich 22

38-460 Jedlicze

Tel: 13 43 809 45

1. Konkurs adresowany jest do uczniów klas „0” z terenu Gminy Jedlicze.

Każda placówka dostarczy do biblioteki 10 wybranych prac.

1. Termin składania prac: 15 listopada 2017 r.

8.  Kryteria wyboru i oceny prac:

• Prace oceniać będzie niezależna komisja powołana przez organizatora konkursu
  • Przy ocenie prac najwyżej punktowana będzie:

ü  Samodzielność wykonania

ü  Pomysłowość

ü  Stopień trudności wykonanej pracy

ü  Staranność wykonania

9. Nagrody:

• Zawiadomienie o wynikach konkursu  zostanie wysłane do szkoły.
  • Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się
  • 24 listopada 2017 r.  o godz. 11⁰⁰ w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu. Towarzyszyć mu będzie spektakl teatralny  „Pinokio” w wykonaniu artystów Teatru Bazyl.
  • Prace przechodzą na własność organizatora Konkursu.

Udział w konkursie równoznaczny jest z wyrażeniem zgody na zbieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych dziecka: w zakresie związanym z przeprowadzeniem konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Z 1997 r. Nr 133, poz.883 z późniejszymi zmianami) .

Rodzice zezwalając dziecku na udział w konkursie, przyjmują do wiadomości, że:

1)      administratorem tak zebranych danych osobowych jest  Gminna Biblioteka Publiczna im. Kaspra Wojnara w Jedliczu;

2)      dane osobowe dziecka będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia wsparcia, realizacji Konkursu  „Pluszowy Miś – mój serdeczny przyjaciel”

3)      zgadzają się na publikowanie zdjęć, tekstów, wywiadów na stronach internetowych  Biblioteki,  w mediach oraz materiałach promocyjnych i informacyjnych .

4)       mają prawo dostępu do treści  danych osobowych dziecka i ich poprawiania.