kliknij po szczegóły

kliknij po szczegóły

kliknij po szczegóły

kliknij po szczegóły


 
Wydarzenia

Spotkanie autorskie z Pawłem Beręsewiczem
2009-06-01
W dniu 29 maja 2009 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Kaspra Wojnara w Jedliczu odbyło się spotkanie autorskie z Pawłem Beręsewiczem autorem opowiadań, powieści, wierszy dla dzieci oraz tłumaczem i leksygrafem.
więcej...

Rozstrzygnięcie konkurs
2009-06-01
Kolorowo, sympatycznie – po prostu - bajkowo. Bajkowo, bo uczniowie klas III ze Szkół Podstawowych z Jaszczowi, Potoka, Podniebyla, Żarnowca, Piętrówki i Moderówki wzięli udział w konkursie „Mój ulubiony bohater bajkowy - korowód przebierańców” organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. Kaspra Wojnara w Jedliczu.
więcej...

Konkurs czytelniczy
2009-05-28
Konkursy czytelnicze są jedną z najaktywniejszych form rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci i młodzieży. Współzawodnictwo aktywuje uczestników, pobudza do jak najlepszego zaprezentowania się. Przykładem tego jest kolejny konkurs zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. Kaspra Wojnara „Czytaj i zachęcaj”.
więcej...

Spotkanie z Ewą Chotomską
2009-05-21
Ewa Chotomska to córka znanej poetki Wandy Chotomskiej, autorka tekstów piosenek dla zespołu dziecięcego Fasoliki, programów telewizyjnych dla dzieci ”Tik-tak”, „Budzik” i „Jedynaczka”. Wydała również książki: „Zając Poziomka”, „Zagadki” i „Kuchenny alfabet”.
więcej...

© Copyright Biblioteka Jedlicze 2006 - Autor Radosław Bargieł