kliknij po szczegóły

kliknij po szczegóły

kliknij po szczegóły

kliknij po szczegóły


 
Wydarzenia

Spotkanie z Izabellą Klebańską
2010-06-14
Izabella Klebańska jest absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi, autorką scenariuszy programów telewizyjnych i radiowych dla dzieci i młodzieży. Zadebiutowała w programie 5-10-15. Przez wiele lat dużą popularnością cieszyły się jej audycje „TUT TURU Company i „TUT TURU Quiz”. Emitowane przez Program 1 TVP. Dla telewizji powstał również cykl audycji „Miganki”, który uczył dzieci języka migowego. Autorka współpracowała także z twórcami programu „Domowe Przedszkole”.
więcej...

Spotkanie z przeszłością Jedlicza
2010-05-31
W dniu 24 kwietnia 2010 roku Gminna Biblioteka Publiczna im. Kaspra Wojnara w Jedliczu zorganizowała „Spotkanie z przeszłością Jedlicza”. Inspiracją do tego spotkania była książka Zdzisława Łopatkiewicza „O Jedliczu i około Jedlicza”.
więcej...

Pierwszaki
2010-05-31

W „Tygodniu Bibliotek” uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej w Jedliczu odwiedzili naszą bibliotekę.
Zanim uczniowie otrzymali swoje karty i mogli wypożyczyć pierwsze książki, zostali zapoznani z biblioteką, jej zbiorami, zasadami zachowania się w bibliotece, korzyściami płynącymi z czytania książek.
więcej...

PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE GMINNEJ. ALE SIĘ DZIAŁO!
2010-05-20
13 maja Bibliotekę Gminną w Jedliczu odwiedziły dwie grupy przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola o w Jedliczu. Wizyta miała charakter zapoznawczy i odbyła się w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek.
więcej...

© Copyright Biblioteka Jedlicze 2006 - Autor Radosław Bargieł