kliknij po szczegóły

kliknij po szczegóły

kliknij po szczegóły

kliknij po szczegóły


 

Spotkanie z Niną Opic
2013-05-16
Nina Opic jest znaną rzeszowianką, pisarką i poetką. Jest również psychoterapeutką, wykładowcą. Swoje wiersze publikowała w: „Świecie Młodych”, ”Płomyczku” i „Na przełaj”. Współpracowała z wieloma czasopismami: „Głos Nauczycielski”, „Nowiny Rzeszowskie”, „Podkarpacie”. Obecnie teksty pani Niny Opic są drukowane zarówno w prasie lokalnej jak i ogólnopolskiej: „Nasz Dom – Rzeszów”, „Nowiny”, „Super Nowości”, „Przedszkolak”, „Mamo to ja”. Za swoją twórczość została wyróżniona m.in. w ogólnopolskim konkursie na „Najpiękniejszą Bajkę” w 2005 r., zaś w 2006 r. w konkursie literackim prozatorskim.

Autorka bajek i opowiadań dla dzieci na zaproszenie Biblioteki w dniu 13 maja przyjechała do Jedlicza i spotkała się z dziećmi z jedlickiego przedszkola.

Dzieci błyskawicznie zaprzyjaźniły się z Pisarką, która przeczytała kilka opowiadań ze swoich książeczek oraz nauczyła ich wesołej piosenki, odpowiadała na wszystkie pytania zadawane przez dzieci . Na niezwykły nastrój wpłynął świetny kontakt Pisarki z dziećmi. Pani Nina Opic zaszczepiła swój optymistyczny sposób widzenia świata, otaczających nas miejsc, rzeczy i ludzi. Spotkanie autorskie bardzo podobało się dzieciom czego dowodem były ich uśmiechnięte buzie. Na zakończenie były kwiaty, podziękowania i obietnice składane przez dzieci, że … .
powrót
© Copyright Biblioteka Jedlicze 2006 - Autor Radosław Bargieł