kliknij po szczegóły

kliknij po szczegóły

kliknij po szczegóły

kliknij po szczegóły


 

Światowy Dzień Pluszowego Misia
2012-12-06
26 listopada w Światowym Dniu Pluszowego Misia Gminna Biblioteka Publiczna w Jedliczu zaprosiła dzieci na przedstawienie „Kubuś Puszatek i przyjaciele” w wykonaniu aktorów Studia Małych Form Teatralnych „Art.-Re” z Krakowa. Z tej okazji odbyło się też podsumowanie konkursu plastycznego „Mój miś na wieczorne smutki”, organizowanego przez Bibliotekę dla uczniów klas II szkół podstawowych naszej gminy.

Przedszkolaki i dzieci klas II bardzo entuzjastycznie i żywiołowo witały pojawiające się na scenie postacie Kubusia Puchatka, Tygryska, Prosiaczka, Królika i pana Sowy. Aktywnie włączyły się w zainicjowany przez bajkowych bohaterów dialog, chętnie też uczestniczyły w zaproponowanych przez nich zabawach ruchowych.
Po spektaklu odbyło się wręczenie nagród uczestnikom konkursu plastycznego „Mój miś na wieczorne smutki”. Na swoich pracach dzieci zaprezentowały różnorodne formy i techniki w przedstawieniu portretu swojej ulubionej maskotki . Jury konkursowe zgodnie postanowiło wyróżnić wszystkich uczestników konkursu i wszystkim przyznać nagrody książkowe.


powrót
© Copyright Biblioteka Jedlicze 2006 - Autor Radosław Bargieł