kliknij po szczegóły

kliknij po szczegóły

kliknij po szczegóły

kliknij po szczegóły


 

Podsumowanie konkursu
2012-02-13

Organizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Jedliczu konkursy czytelnicze i literackie dla dzieci i młodzieży od lat cieszą się nie słabnącym zainteresowaniem. Tak było i w przypadku ogłoszonego w listopadzie konkursu dla uczniów klas IV-VI „Mądrość ludowa tkwiąca w przysłowiach”, mającego wzbogacić i utrwalić wiedzę na temat funkcjonujących w codziennym języku polskich powiedzeń i porzekadeł. Nadspodziewanie duża liczba złożonych prac ze wszystkich szkół naszej gminy wpłynęła na opóźnienie terminu rozstrzygnięcia konkursu. „Koniec wieńczy dzieło” – w lutym wyłoniono zwycięzców w poszczególnych szkołach. Należy podkreślić że niemal wszystkie prace były na wysokim i bardzo wyrównanym poziomie i wszystkim należą się słowa pochwały. Dla wszystkich biorących udział w Konkursie biblioteka ufundowała nagrody książkowe.



MiejsceNazwisko i imięKlasaLiczba punktów
Szkoła Podstawowa w Jedliczu
1Kochanek KatarzynaV b109
2Haczela KamilV a107,5
Sochacka DobromiłaVI b107,5
3Grzeliński DanielIV b107
Przepióra PatrykV b107
Czekańska WeronikaV b107
4Sanocki DominikV c106,5
Majerska DominikaVI a106,5
5Grela MarylaIV a106
Maciejowski DawidV b106
Śmigiel KrzysztofV a106
Och DominikIV a106
Grela MichałVI a106
6Bożek MonikaVI b105,5
Kania KlaudiaIV a105,5
Paradysz Izabela105,5
Rozmus AleksandraIV b105,5
Szczygieł AdamIV b105,5
7Gleń AleksandraV b105
Jaskółka GabrielaIV b105
Buczyński SzymonV b105
Kochański KamilVI a105
Węgrzynowska MalwinaVI b105
Krygowska NataliaVI b105
8Mróz AnnaIV b104,5
Borek SylwiaV c104,5
Borek MichałIV a104,5
Krawczyk WeronikaV c104,5
Bolanowska JuliaV b104,5
9Grzybyk JustynaV c104
Wojtuń Martyna104
Łukaszewska JuliaV b104
Frużyński ŁukaszVI b104
10Król TomaszV b103,5
Głowacka JuliaV b103,5
Sałaja OskarV b103,5
Klocek AnnaV a103,5
Klocek DawidIV b103,5
11Janocha MateuszV a103
Wojdyła MichałV b103
Tomkiewicz MateuszV a103
Wyderka WeronikaVI a103
12Szafran KamilaVI b102,5
Ćwiąkała PatrycjaVI b102,5
Kogut GabrielaVI b102,5
Krychta MateuszVI b102,5
Mróz KlaudiaVI b102,5
13Kania AgnieszkaVI a102
Kusiak MateuszV b102
Lula NataliaVI a102
Cecuła AnnaVI a102
Świeboda KarolV a102
Gęsiak KacperV c102
Janas KlaudiaVI b102
14Frydrych KarolinaVI b101,5
Ordyna KarolinaVI b101,5
Sanocka MariaIV b101,5
Gawlik RafałVI b101,5
Borula PaulinaVI b101,5
Bobusia KamilaIV b101,5
15Gradowicz KrystianVI b101
Wiśniowski PatrykV a101
16Bobusia AnnaIV b100,5
Lepucka MartynaVI c100,5
17Godzisz AleksandraIV b100
Jasłowska KarolinaVI c100
18Jeż PawełVI a99,5
Morzanowska AnitaV a99,5
19Wiśniowski MateuszVI b99
Bugiel AnitaV a99
Żebracka AleksandraIV b99
Biskup IlonaV c99
20Janas KrystianV c98,5
21Gorczyca ŁukaszV b98
Świadrak AleksandraV b98
Pitrus JakubVI b98
Paradysz MichałVI b98
Munia MarcelinaVI a98
22Bobusia Katarzyna97,5
23Rajchel SzymonV b96,5
24Cygan AleksandraV b96
Staniszewska KarolinaIV b96
Leśniak JakubVI a96
Szymbara JustynaVI b96
25Woźniak KarolinaV95,5
26Wojnar DamianV b95
Pitrus MateuszIV a95
27Pec PatrycjaVI b94,5
Duplaga JakubIV b94,5
28Machowski PawełV b94
Fic WeronikaIV b94
29Sanocki HubertVI a93
30Buda MateuszV b91,5
Lula WeronikaVI91,5
31Lula IlonaV a91
Szymbara KamilIV b91
32Stefanik NataliaVI a90,5
Sekuła MariolaV90,5
Dubiel KatarzynaVI a90,5
Wodziński SzymonV b90,5
33Piękoś WiktoriaV c90
Biskup Jagoda90
34Szyndlar PatrykV b89
35Szymański KamilVI a88,5
36Mozelewski PrzemysławV a87
37Młocek WeronikaV c85
38Gancarz ArkadiuszV b83
39Forystek MagdalenaIV a82,5
40Zając KamilIV a81
41Wójcik AngelikaV a74,5
42Syrek ArkadiuszIV a35,5
Szkoła Podstawowa w Żarnowcu
1Boruta Aleksandra108
2Grądalski KrzysztofVI107,5
3Stasz Kamil107
Piotrowska AleksandraVI107
4Gąsior WiktoriaVI105
5Czekaj AdriannaVI104,5
6Kudroń PatrycjaVI103,5
7Franus AleksandraVI102
8Rysz KrystianVI101
9Kasprowicz Paweł97
10Czekański KrzysztofVI95
11Adamski WiktorV92
12Kudroń KatarzynaIV91,5
13Dubis Weronika88
14Jamrogiewicz Krystian84,5
Szkoła Podstawowa w Piotrówce
1.Lidwin NataliaV107
2.Sanocka MałgorzataV104
3.Woźniak KlaudiaIV101,5
4.Szczur KacperV101
Szmidt DanielV101
5.Sajdak IzabelaV100
6.Mróz GrzegorzV99,5
7.Trybus DominikV97,5
8.Kozubal Radek93
9.Styś IlonaVI89,5
10.Walowska DorotaVI83
Szkoła Podstawowa w Dobieszyn
1Stasiczak KamilaV105
2Sitar Agata104,5
3Cholewiak PaulinaIV102
4Orzewchowski Adrian101,5
Wojnar WeronikaV101,5
5Stasiczak KarolinaVI101
Krzysztyniak OlgaIV101
6Kosztyła PatrycjaIV100
7Nowak Karolina99
8Nowak WeronikaVI97
9Kozioł PatrycjaVI94,5
10Kozioł SoniaIV90,5
Szkoła Podstawowa w Podniebylu
1Malec KamilaIV99
2Malec DanielV97,5
3Drąg MateuszV89
4Wasłowicz GabrielaIV88,5
5Gierlicka KatarzynaVI80,5
Szkoła Podstawowa w Potoku
1Gazda AnnaV104,5
2Barsznica JoannaVI103
Sanicka KarinaV103
3Bogaczyk LauraVI101,5
4Bożek JuliaIV100
5Wilusz GabrielaV99
6Komisarz MagdalenaIV98,5
7Stanek NataliaIV97
8Armata PatrycjaVI93,5
9Folta WiktoriaIV91
10Woźniak AgnieszkaV88,5
Szkoła Podstawowa w Długim
1Liwosz KarolinaIV108
2Pańczuk SebastianV105,5
3Wojtowicz AdriannaVI103
4Dubiel SebastianIV102
5Woźniak MateuszIV101
6Frydrych EwelinaVI100
7Kimak Oskar99
8Baca KlaudiaVI98,5
9Faber KamilIV98,5
10Głowacka MonikaVI97,5
11Wąsik MiłoszIV97
12Karamus BrbaraVI95
13Kudroń DamianV89
14Janocha SylwiaV85
15Cichoń ŁukaszVI69
Szkoła Podstawowa w Jaszczwi
1Lidwin KatarzynaV108,5
2Riedel JoannaVI105,5
3Lasota KatarzynaV105
4Zygmunt MarcelVI104,5
5Gajda MirelaIV104
6Znój AngelikaVI103,5
7Nowotyńska KamilaIV103
Piterak KingaVI103
8Twaróg EwelinaVI102,5
9Zaremba BeataIV101,5
10Patla GabrielaV101
11Maciaszkiewicz PatrycjaV99,5
12Pasieka MichałV99
13Trybus WeronikaV97
14Uram MariaVI96
15Mikosz IzabelaIV94,5
Szkoła Podstawowa w Moderówce
1Lubaś KamilVI108,5
2Zajchowska GabrielaV107,5
3Błasik WeronikaV105,5
4Myśliwiec KarolinaVI103,5
5Furtek AleksandraIV103
6Cyrkiel OliwiaIV101,5
7Głowińska KarolinaVI99
8Furtek SebastianIV97,5
9Smoła MarlenaV89,5
10Oleszczuk WeronikaVI85,5
11Góra DominikaVI64,5
12Berdechowski PawełVI55,5

powrót
© Copyright Biblioteka Jedlicze 2006 - Autor Radosław Bargieł