kliknij po szczegóły

kliknij po szczegóły

kliknij po szczegóły

kliknij po szczegóły


 

Święto Misia
2011-11-29
25 listopada 2011 r. obchodziliśmy w Bibliotece święto Misia z okazji „Światowego Dnia Pluszowego Misia”. Do Biblioteki przyszły przedszkolaki oraz uczniowie klas „0” ze swoimi ukochanymi pluszakami. Biblioteka zamieniła się w wielką „Misiolandię”.

Uroczystości towarzyszyła wystawa książek z różnymi sylwetkami misiów – bohaterów literackich oraz prace plastyczne dzieci , piękne pacynki i rysunki misiów.
Podczas spotkania dzieci obejrzały spektakl Teatru Lalek Pinokio” pt. „Przygody Janka i złej czarownicy”, który wzbudził w nich wiele emocji. Dzieci aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu i wspaniale się bawiły, zresztą misie też… . w rytm wesołej misiowej muzyki. Pluszowe misie miękkie, puszyste, miłe w dotyku są ulubieńcami wszystkich dzieci, dodają otuchy, pocieszają, są wiernymi i serdecznymi przyjaciółmi i dzisiaj za to dzieci im dziękowały.
Przyjemne było zakończenie spotkania. Laureaci konkursu plastycznego otrzymali nagrody książkowe za wykonane prace, a każdy uczestnik otrzymał misiowe małe „conieco”.
powrót
© Copyright Biblioteka Jedlicze 2006 - Autor Radosław Bargieł